Instructie

Ik zie mijn nieuwe artikel niet

Als u een nieuw geplaatst artikel niet terug kunt vinden op de site zijn er een aantal dingen die u kunt controleren:

  • 'Refresh' uw internetbrowser. (Bij de meeste browsers doet u dit door op F5 te drukken)
  • wacht 15 minuten en kijk dan nog een keer
  • zoek met behulp van de zoekbalk (grijze vlakje in gele balk) op steekwoorden uit uw artikel en kijk of deze niet per ongeluk in een verkeerde categorie staat
  • misschien heeft u de status op 'gedepubliceerd' gezet of heeft u een 'start publicatiedatum' ingevuld welke verhinderd dat uw artikel nu wordt getoond. In dit geval neemt u contact op met een van de beheerders.

Instructie

Hier vindt u een aantal instructieteksten en videos om de werking van de PKN-Uithoorn site uit te leggen.

 

Vragen kunt u stellen aan Bas Joosse.

 

Wij beantwoorden uw vragen graag, maar stellen het zeer op prijs als u eerst even in de reeds aanwezige documentatie zoekt of daar al niet een antwoord op uw vraag te vinden is. Antwoorden op nieuwe vragen zullen wij zo snel mogelijk als instructiedocument of video opnemen, zodat u en uw collega's deze in de toekomst kunnen nalezen.

 

78

CB Login