12-17 Provider

Doe mee!

Actie! Altijd uitdagend!

 

Provider, wat is dat?

Provider is het onderwijs dat de kerk aanbiedt aan jongeren van 12 tot en met 17 jaar. Provider probeert de geloofsgemeenschap daarbij te betrekken. Het gaat over ervaringen en vragen van jongeren van vandaag. Zij leren vooral ook door dingen te doen. Bij het samenstellen van het programma wordt daarom altijd gezocht naar een goede mix van praat-items, doe-items en denk-items.

12-17 Provider

12-17 Provider

Een keuzecatechese programma waarin elk half jaar een serie items wordt aangeboden waaruit de jongeren mogen kiezen wat hen het meest aanspreekt. We proberen zoveel mogelijk verschillende werkvormen te gebruiken, zodat er voor ieder iets interessants bij zit.
Voorbeelden zijn: film kijken, creatief bezig zijn, in gesprek over het geloof en dingen die je tegenkomt in het leven.


JOPprovider

45

Provider activiteiten

CB Login