zie ook de preek
Terugblik
40 jaar Raad van Kerken Uithoorn - De Kwakel
Feestelijke oecumenische viering! 10-10-'10
Een SAMEN KERK beleving
We kunnen terug kijken op een mooi 40 jarig jubileum van onze Raad van Kerken. Van de voorstelling van dominee Nico ter Linden en zijn muzikaal ensemble op 7 oktober in De Schutse hebben ruim 200 aanwezigen genoten. Menigeen was na afloop ontroerd door de schoonheid van het geheel. Na afloop bleven de artiesten met de aanwezigen nog napraten bij een drankje.
De oecumenische viering op 10-10-’10 was in alle opzichten een feestje: de zon, die zo sfeervol door de gekleurde ramen van De Burght scheen, de inhoud van de liturgie, het grote koor, veel bezoekers en een groot gevoel voor saamhorigheid. De marktkraampjes met activiteiten uit kerk en samenleving werden na de viering druk bezocht. Ondertussen werd er voorzien in koffie, thee en broodjes. De sing-in o.l.v. Ferdinand Beuse met de heer Zandwijk aan de piano zorgden voor een leerzame en vrolijke afsluiting.
Rest mij om alle vrijwilligers, die zich voor, maar ook achter de schermen hebben ingezet heel hartelijk te bedanken. Om u een indruk te geven: wat denkt u van het maken van de liturgieboekjes, het zorgen voor de marktkramen, de catering op de donderdag en de zondag, enz.
Door zoveel samenwerking binnen onze kerken, gaan wij met een goed gevoel op naar ons volgend jubileum.
En ik citeer uit mijn welkomstwoord voor de viering op 10-10-’10:
ONZE EIGEN WIJZE KLEURT DE SAMENLEVING,
ONS GEZAMENLIJK GELOOF BINDT ONS.
Vriendelijke groeten,
Tonny Jansen Beumer
voorzitter Raad van Kerken Uithoorn-De Kwakel
Voor eventuele reacties kunt u zich wenden tot www.rvkuithoorndekwakel.nl of via uw eigen kerk /gemeente.