Kerkrentmeesters

Foto's zonnepanelen

zonnepanelenSchutse

Op 3 en 4 juni 2015 werden door onze vrijwilligers de zonnepanelen op De Schutse geplaatst. Dit was een bijzondere ervaring en we hebben genoten van het resultaat. Dat willen we u niet onthouden, vandaar dat wij alle 177(!) foto's in een album hebben geplaatst: Fotoalbum Zonnepanelen >
Laten we hopen op veel zon!

Meer over de zonnepanelen De Schutse

Kerkelijk beheer

De taak van de kerkrentmeesters laat zich het beste samenvatten als Beheer. Hieronder vallen het onderhoud van de kerk gebouwen, pastorieën en woningen. maar ook het onderhoud van bijvoorbeeld de beide kerkorgels vallen hieronder.

Financieel beheer en personeelszaken (koster, kerkelijk werker) zijn toebedeeld aan de kerkrentmeesters. Ook een belangrijke actie als de jaarlijkse Kerkbalans hoort hierbij.

Het College van Kerkrentmeesters bestaat uit:

 

- Rob Voskamp -voorzitter

- vacant - secretaris

- Dick Hoogendoorn -administrateur PGU

- Piet Vingerling -penningmeester

- Nico van der Horst -zalenverhuur & klimaatbeheer

- Jan Bos -technisch beheer opstallen

- Herman Veldman -algemeen technisch beheer

- Gerard Sprenger -technisch & klimaatbeheer

 

Contact opnemen:

 

 

30

CB Login