Advent 20 dec

Bij de kerkdienst
van Vierde Advent

Een opwarmer van Joep

Kerk in Actie – advents- en kerstproject – help vluchtelingen in Griekenland

Geef licht aan Mohammed!

In Griekse vluchtelingenkampen wachten duizenden kinderen bang op de winter, zoals Mohammed van 11 uit Syrië. Natte tenten, onvoldoende sanitair en te weinig eten. Zo wachten duizenden bange kinderen in Griekse vluchtelingenkampen op de winter die komt. Zoals Mohammed (11), uit Syrië. Mohammed en zijn familie moesten hun land ontvluchten. Bijna twee jaar nadat er een bom bij hen in de buurt ontplofte, besloten ze te vertrekken.
Lees zijn verhaal (en dat van andere kinderen) en geef licht aan Mohammed!

Via partnerorganisaties helpt Kerk in Actie vluchtelingen in Griekenland. Bij aankomst worden ze welkom geheten, krijgen ze voedsel en water en een pakketje kleding. Ook krijgen ze informatie over hun procedure en hulp bij het aanvragen van documenten. Kinderen krijgen les op een veilige plek buiten het kamp. Waar mogelijk worden vluchtelingen geholpen naar een betere plek.
Geef aan de kerstcollecte!

Digitale adventskalender
voor elke dag een berichtje met iets erachter
… inspirerende tekst, muziekje, bezinningsmoment, kleurplaat, iets voor kinderen …

zondag 29 november tot en met zondag 27 december 2020