Brief van Amnesty International

Zondag 2 juni kunt u een brief meenemen gericht aan autoriteiten van Eritrea.

Ciham Ali Ahmed wordt al ruim zes jaar vastgehouden op een geheime locatie. Ze is nergens voor aangeklaagd. Ciham werd op 8 december 2012 opgepakt toen ze Eritrea zonder toestemming van de overheid probeerde te verlaten. Ze was toen vijftien jaar oud. Normaal gesproken zou ze hiervoor een celstraf van zes maanden krijgen. Naar alle waarschijnlijk zit Ciham nog altijd vast omdat de autoriteiten haar vader, voormalig minister van Informatie, willen straffen.
Eritrea kent een verplichte diensttijd, ook voor meisjes, die tientallen jaren duurt en neerkomt op gedwongen arbeid.

In de brief brief naar de autoriteiten van Eritrea roept u hen op Ciham onmiddellijk en onvoorwaardelijk vrij te laten.

Amnesty International Uithoorn De Kwakel
amnestyuithoorn.nl