Brief van Amnesty International

Neem na de viering een Amnesty brief mee

Opgepakt en verdwenen

U kunt na de viering een brief meenemen gericht aan de autoriteiten van Angola.

Joaquim Costa Zangui is jongerenlid van een kleine oppositiepartij in Angola. Op 12 augustus 2018 werd hij ontvoerd door twee onbekende mannen. Het is niet bekend waar hij is.
Joaquim Costa Zangui, ook wel bekend als Lutambi, is leraar en studeert rechten. De dag voor zijn verdwijning organiseerde hij verkiezingen voor een nieuwe voorzitter van een commissie die die de belangen behartigt van de inwoners van Massaque. Naar alle waarschijnlijkheid hebben de Angolese autoriteiten iets met zijn verdwijning te maken.
Oppositieleden en dissidenten zijn in Angola vaak het doelwit van arrestaties.

Amnesty International Uithoorn De Kwakel
amnestyuithoorn.nl