Geloven als gezin

10 juli

Geloven als gezin – voor ouders en verzorgers

Op woensdag 10 juli is er een avond voor ouders en verzorgers, aanvang 19.30 uur in De Schutse. Het is goed om elkaar te ontmoeten en om elkaar te spreken over hoe we God en geloven in het leven met onze kinderen ervaren. Kinderen is in dit geval kinderen in de leeftijd van nul tot en met zestien jaar. Dat zijn dus best wat ouders, want er zijn zo’n vijftien gezinnen die we her en der in de kerk zien. We kunnen vast wat van elkaar leren en elkaar inspireren. Neem voor de avond iets mee dat een rol speelt in jullie geloofsleven thuis, of dit nu een kinderbijbel is, een afbeelding van een lievelingsdier of dat het je eigen handen zijn waarmee je je kind zegent, het maakt niet uit wat.

ds Sibilla Verhagen en de jeugdraad