Lego Serious Play

Terugblik

Bezinning en Verdieping

Gespreksavond met Lego Serious Play

Het (geloofs)gesprek aangaan niet alleen met ons hoofd, maar ook met ons hart en vooral onze handen. Dat is waar de Lego Serious Play methode om draait. Door gebruik te maken van legoblokjes kunnen we creatief aan de slag, zonder zelf creatief te hoeven zijn (echt iedereen kan mee doen).

Op een speelse en laagdrempelige manier komen we zo in gesprek over wat ons raakt in een Bijbelverhaal. Het gaat daarbij niet zozeer om het resultaat van onze bouwwerken, maar vooral om de betekenis die we er zelf aan geven en de uitwisseling hierover met elkaar.

Ik heb nu een aantal keer met deze methode gewerkt, altijd met verrassende resultaten en mooie gesprekken. Ik kijk er daarom naar uit om ook met u met de lego aan de slag te gaan. Laat u positief verrassen en doe mee.

Dit was 5 november 2019 in De Schutse

Peter Lucas