Nacht Zonder Dak

terugblik

Iedereen bedankt voor onze Nacht Zonder Dak!

De Nacht Zonder Dak was super! Door gezelschap en begeleiding van Catherine, Natasja, Co en ouders. Vooral de hulp, steun en lol van slapers, wakers, bezoekers, kokers, slepers, dragers en sponsors maakte het een groot succes!

Heftige verhalen van Tear gehoord, krotjes gebouwd, gekke film (Tschick) gezien, raar spelletje gedaan, fikkie gestookt, marshmellows en knakworsten gedeeld, kort geslapen, slaperig ontbeten, veel karton gesleept en gepropt, in de kerk onze oneerlijke wereld duidelijk gemaakt en pas thuis weer bijgeslapen.

De opbrengst? Onze nachtzonderdak.nl in Uithoorn is gesponsort voor… € 1.566,50 …! Heb je geld toegezegd maar nog niet voldaan, of wil je anders doneren? Regel het contant (Cathérine, Natasja of Co) of stuur een mailtje naar c.verviers@pkn-uithoorn.nl

Groetjes en tot volgend seizoen!
Cathérine, Natasja, Co