Op weg naar een andere economie

Op weg naar een andere economie

Onze markteconomie heeft ons in de afgelopen eeuwen grote welvaart gebracht. Tegelijk wordt hoe langer hoe meer duidelijk dat we economisch niet nog eens een eeuw door kunnen gaan met voortdurende groei. Dat loopt spaak met ons milieu, het loopt ook sociaal spaak vanwege een snel toenemende ongelijkheid, en bovendien grijpt in veel landen ook een burn-out pandemie om zich heen.
De corona-crisis zullen we als een heel korte repetitie kunnen zien voor het omgaan met een aantal andere crises die op ons afkomen. Het is nu de tijd om te leren voor de economie van morgen en overmorgen.
Hierover kunnen we deze avond in gesprek gaan met prof. dr. Govert Buijs, hoogleraar Maatschappelijke en economische vernieuwing aan de Vrije Universiteit te Amsterdam.

Dinsdag 8 maart 2022

Kijk wat komt in de Kalender.