Toekomst van de kerk

24 nov

Hoe de kerk terrein verloor, maar zichzelf kan hervinden

De toekomst van de kerk

Boekpresentatie Aarnoud van der Deijl

Op vrijdag 24 november wordt om 19.30 uur in kerkgebouw De Ark te Hoofddorp het boek De toekomst van de kerk. Essay vol rouw en hoop van Aarnoud van der Deijl gepresenteerd. Een boek dat zowel terugblikt – de kerk is in dertig jaar meer dan gehalveerd – als vooruitkijkt. Wat is er gebeurd, en hoe kunnen we nu verder?

Predikant Van der Deijl zal op deze avond zijn betoog presenteren. Scenarioschrijver Lex Passchier, architect Ben Ewals en regiomanager Ymere-Haarlemmermeer Remco Pols zullen elk vanuit hun eigen professionele achtergrond reageren op het boek. De kerk raakt immers ook de maatschappij als geheel. Na elke bijdrage is er gelegenheid tot gesprek.

Aanmelden is niet nodig, de entree is vrij.