Uit de kerk, op de koffie

Op de koffie bij …?

Er zijn mensen die alleen op afstand de zondagse kerkdienst kunnen volgen. Daardoor missen zij het gezamenlijke koffiedrinken na afloop en de kerkgangers die wel fysiek aanwezig zijn missen hen.

Er zijn inmiddels mensen die zich opgegeven hebben om op zondagmorgen een keer bij iemand thuis op de koffie te gaan. Nu nog wat koffie-drink-adressen.

Als je graag wilt dat er na afloop van de dienst een keer iemand bij je komt koffiedrinken, laat het weten aan Corrie van Gaalen, vangaalen.corrie@gmail.com en tussen 17.00-20.00 is zij telefonisch bereikbaar op 06 1341 5197.

Uit de kerk, op de koffie kan je zien als een vorm van onderling pastoraat, zoals Caro Houtkoop onder de aandacht bracht. Ook op de voorjaarsbijeenkomsten kwam naar voren dat omzien naar elkaar iets is dat we zelf kunnen doen.

Groeten vanuit het pastoraatscluster
Corrie van Gaalen, Eva Rozendaal en Sibilla Verhagen